facebook

Zapraszamy do skorzystania z promocji na okna i drzwi Aktualne promocje w FHU UNI-MAR - okna i drzwi, bramy garażowe

Promocje Gerda, Okna Rąbień, Hekaplast w Tarnowie

Zapraszamy do skorzystania z promocji na okna i drzwi - Uni - Mar

System V82 Modern Design Odkryciem Roku

System V82 Modern Design - nasz najnowszy produkt, zaprezentowany premierowo na tegorocznych targach Budma, uzyskał tytuł "Odkrycia Roku" w prestiżowym konkursie "Laur Klienta". Wyróżnienie to przyznawane jest nielicznym produktom, które niedawno debiutowały na rynku i charakteryzują się nowatorskimi, atrakcyjnymi dla konsumentów rozwiązaniami, dzięki którym błyskawicznie zdobywają zainteresowanie rynku. Jury konkursu doceniło wysokiej klasy wzornictwo okna V82 Modern Design, pomysłowo łączące w jednym systemie walory praktyczne i estetyczne.

| Czytaj więcej...

Zapraszamy do skorzystania z promocji na okna i drzwi - Uni - Mar

Bezkompromisowe rozwiązanie

Najlepsze okna to takie, które zapewnią mieszkańcom najwyższy poziom bezpieczeństwa, energooszczędności, ciszy i estetyki. Dlatego inżynierowie firmy Vetrex postanowili wszystkie te cechy połączyć w jednym produkcie. W ten sposób powstało okno o bezkompromisowej konstrukcji - VR90 Synergy, dla najbardziej wymagających Klientów. Jest to jedyny na rynku system okienny, który już w standardzie zapewnia podwyższoną odporność na włamanie, energooszczędność, wysoką izolacyjność akustyczną i estetyczne wzornictwo.

| Czytaj więcej...

Zapraszamy do skorzystania z promocji na okna i drzwi - Uni - Mar

VETREX PATIO LIGHT stworzone, by uwolnić przestrzeń

Okna uchylno-przesuwne typu Patio Light zostały opracowane z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Po otwarciu, ich skrzydła nie wchodzą do pomieszczenia, lecz chowają się równolegle jedno za drugim.

Rozwiązanie to najczęściej wykorzystywane jest w drzwiach tarasowych, jednak doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr kwadratowy powierzchni, np. w kuchni, czy biurze.

| Czytaj więcej...

© 1995 - 2017 FHU UNI - MAR. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka cookies